KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12611313
nr 1261 1313
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1912, Monaco, 32x15
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:31:18
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)